zeby05645Beyond the White to wyjątkowa metoda wybielania zębów, która wykorzystuje źródło światła do wybielania zębów od wewnątrz.

Ma również kilka innych kluczowych cech. Jest wygodny, ponieważ można go używać w dowolnym miejscu i jest niedrogi, ponieważ wykorzystuje oświetlenie LED zamiast lasera, co oznacza, że potrzeba mniej zabiegów.

Co wyróżnia naszą metodę wybielania zębów?

Nasza metoda wybielania zębów jest inna, ponieważ nie wykorzystuje środków wybielających. Zamiast tego wykorzystuje sprawdzoną klinicznie łagodniejszą formułę, która jest zarówno bezpieczna, jak i skuteczna. Widzieliśmy, jak ludzie uzyskują piękne rezultaty już po jednej wizycie w naszych klinikach!

Chcesz rozjaśnić swój uśmiech? Istnieje wiele możliwości wybielania zębów. Jedną z opcji, która zyskuje na popularności, jest lampa do wybielania zębów. To urządzenie wykorzystuje światło do usuwania przebarwień na szkliwie zębów.

Historia wybielaczy do zębów

Wybielacze do zębów nie są nowymi wynalazkami. Są już od dawna. Chociaż nowoczesne produkty do wybielania zębów są dość nowe, z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne ze względu na łatwość użycia i skuteczność w tym procesie.

Możemy znaleźć dowody wczesnych narzędzi do wybielania zębów datowanych na rok 2000 p.n.e. w postaci białych nakładek z emalii wapiennej. Biblioteka Brytyjska znalazła również dowody na to, że Egipcjanie używali nakładek emaliowanych do wybielania zębów w czasach, gdy używali na zębach pigmentów na bazie ołowiu, aby stworzyć słynne hieroglify na swoich ścianach.

Gdy narzędzia do wybielania zębów stały się bardziej dostępne, ludzie zaczęli ich używać na poważnie po I wojnie światowej, kiedy armia amerykańska wdrożyła swój pierwszy zestaw polowy z

Od tysięcy lat ludzie używają szczoteczek do zębów do czyszczenia zębów. Tworzą ruch czyszczący i używają włosia do szorowania powierzchni zębów i dziąseł w celu usunięcia i usunięcia płytki nazębnej i bakterii. Uważa się, że w Chinach w czasach dynastii Tang stworzono szczoteczki do zębów z bambusową rączką i włosiem z wołowego ogona.

Korzyści ze stosowania wybielacza do zębów rano w porównaniu z wieczorem

Rano ważne jest, aby być wypoczętym i gotowym na dzień pełen nowych możliwości. Dobrym pomysłem jest wybielanie zębów przed pójściem do pracy, ponieważ ludzie będą na Ciebie patrzeć. Możesz również mieć gładko ogoloną twarz z minimalnym zarostem lub bez niego.

Wieczorem ważne jest, aby podczas przygotowań do snu mieć gładką i zdrowo wyglądającą cerę. Ułatwi Ci to spokojny sen i spokojny odpoczynek. Ponadto wiele osób uważa, że wieczorem ich zęby wyglądają czyściej, ponieważ w ciągu dnia nie były narażone na tak dużo jedzenia, jak gdyby używały rano wybielacza do zębów.